Впевнений рівень

Курс "Big cheese"

      Курс “Big cheese “🤟🏼

      Курс, на якому ви будете навчатися з Mrs. у реальному часі✨

      Тривалість – 2 місяці

 

      Ви не тільки отримуєте доступ до нашої навчальної платформи, де заняття відзняті в режимі цікавого реаліті шоу, застосовано інтерактивну програму та відбувається багато розмовної практики.

Додатково двічі на тиждень у вас відбуватимуться онлайн-заняття в режимі реального часу з Mrs. Ann💌

 

      Загалом на вас чекають 5 крутих уроків на тиждень, але до графіку тебе привʼязують тільки 2 з них – інші заняття дозволяють займатися в будь-який комфортний для вас час.

Це – неймовірний курс, який допоможе позбутися усіх барʼєрів, і ви врешті заговорите🇬🇧

 

      💌 Програма курсу включає граматичну, лексичну, розмовну практики (які ви записуєте Mrs.Ann після кожного заняття) та аудіювання.

Ви отримуєте повноцінний супровід від Mrs. Ann, перевірку кожного завдання та детальний фідбек із поясненнями.

Лякає вивчення мови за старими підручниками і нудними правилами? Цей курс зробить ваше навчання цікавим, сучасним і приємним.

 

      💌 Також кожного тижня ви працюватимете у розмовному клубі з Mrs.Ann та викладачами нашої школи, щоб покращити свої знання мови🔥

 

І на цілий рік з вами залишаться усі матеріали нашого курсу.

Все для класного результату🤟🏼

 

Старт 09.09.24
course-block
Тривалість
2 місяці
Рівень
B2
Занять в тиждень
5
Вартість
19000 Грн
acquaintance
Знайомтесь,

Анна Величко

Засновник, куратор школи, блогер.
Започаткувала першу мовну школу в 2009 році
Працювала з різним віком та рівнем студентів
У 2020 році була в США по навчальній програмі обміну
Має сертифікацію від Cambridge (Celta)

Мене звати Mrs. Ann (саме так називали мене мої перші маленькі студенти 👶 ) Я викладаю англійську вже більше 13 років. За цей час я працювала з різним віком , але зараз це базова Інгліш для дорослих і старших підлітків. З останніх міжнародних екзаменів, які я здала це - TOEFL gb та CAE usa Започаткувала першу мовну школу в 2009 році Працювала з різним віком та рівнем студентів. У 2020 році була в США по навчальній програмі обміну. Має сертифікацію від Cambridge (Celta)

Програма Курсу

Ми викладаємо англійську вже понад 10 років, працюю як онлайн, так і оффлайн.
Показати всю програму arrow

Після проходження курсу ти матимеш:

 • apple

  Розуміння
  простих виразів

  Я використовую тільки новітні техніки, способи і матеріали, які допоможуть вам актуально говорити на рівні b2 та розуміти прості фрази.

 • comments

  Базові
  комунікаційні навички

  Допоможемо вам подолати мовний бар'єр і страх помилок під час спілкування англійською мовою на більш складні теми з носіями мови.

 • book

  Побудований
  граматичний фундамент

  Надамо детальні пояснення основ граматики англійської мови, які вам потрібно знати та на простих прикладах пояснимо їх суть.

Test

Безкоштовний тест для визначення свого рівня англійської

Пройдіть швидкий тест на знання мови та визначте, який курс від Mrs.Ann підходить вам найкраще, щоби розуміти англійську мову та застосовувати її у вашому житті.
Перейти до тесту

Як відбувається процес навчання?

Програма онлайн курсу з вивчення англійської мови на рівні upper-intermediate включає граматику, лексику, говоріння, кожне з занять ви записуєте та відправляєте Mrs.Ann, а також уроки з читання, письма та аудіювання. Навчання на рівні b2 відбувається онлайн, тому ви матимете можливість навчатись у зручний для вас час.

Навчання
Тривалість
2 місяці
Рівень
B2
Занять в тиждень
5
Вартість
19000 Грн
Тривалість
2 місяці
Рівень
B2
Занять в тиждень
5
Вартість
19000 Грн

Зробіть подарунок

Окрім найцікавіших та найдружніших курсів в нас продаються сертифікати на курс, які після покупки можна надіслати дорогій вам людині, та активувати в формі запису на курс.
gift

Відгуки cтудентів

arrow-down

Ми дуже вдячні кожному з наших сонячних студентів за час, проведений разом, і щиро вдячні за всі теплі слова, сказані в якості відгуку про нашу школу. Без вас – не було б і нас, тому ви круті.

Захоплююче

Чудово

Радію

Надзвичайно

Доступно

Зрозуміло

comment comment comment
comment comment comment
comment comment comment
comment comment comment

Залишились запитання?

Який рівень володіння англійською вище: B1 чи B2?

Відповідь arrow

В1 - це середній рівень володіння англійською, а рівень англійської B2 або ж Upper-Intermediate - це рівень володіння мовою вище за середній.

У мене вже є хороші знання англійської мови, то чи варто записуватись на курс?

Відповідь arrow

Даний курс це чудова підтримка вже наявних знань і розвиток важливих скілів критичного мислення, що допоможуть вам ще краще говорити та розуміти.

Як часто потрібно займатись щоби розуміти англійську мову?

Відповідь arrow

Тричі на тиждень у ваш особистий кабінет ми надсилатимемо завдання, переглядати та виконувати які ви можете з будь-якої точки світу в будь-який зручний час.

Чи зможу я отримати сертифікат про завершення курсу на рівень англійської b2?

Відповідь arrow

Так, після закінчення курсу успішні студенти отримають сертифікат.

Чи підійдуть курси рівня upper-intermediate для підлітків?

Відповідь arrow

Програма курсу розроблена для доступного сприйняття студентами будь-якого віку. Крім того, мову потрібно вивчати у будь-якому віці.

Чи буду я отримувати фідбек, займаючись англійською на рівні B2?

Відповідь arrow

Фідбек — це основна складова нашого курсу, а ще: постійний супровід, детальні пояснення та поради, а також відповіді на всі ваші запитання.

Як подарувати курс для навчання на рівні upper-intermediate?

Відповідь arrow

На сторінці курсу є розділ “Зробіть подарунок”, натиснувши на кнопку “Подарувати цей курс” для вас буде доступне віконце з оплатою. Після здійснення оплати на ваш мейл надійде сертифікат з промокод, який ви можете подарувати.

Як використати подарунковий сертифікат (промокод)?

Відповідь arrow

На сторінці обраного вами курсу, у секції “Записатись на Курс”, потрібно заповнити запропоновані поля та натиснути "Додати Промокод". Доступ до курсу буде за декілька хвилин на вашій електронній пошті.

Як активувати придбаний вами курс?

Відповідь arrow

Після того, як ви здійснили оплату на вашу електронну пошту прийде лист з запрошенням на курс. У листі також буде посилання, перейшовши по якому вам потрібно буде встановити ваш логін та пароль. Доступ до навчальних матеріалів у вас з'явиться, коли розпочнеться курс.

Я придбав курс/продукт/подарунковий сертифікат, але отримав на електронну пошту лише лист про успішну оплату, що робити?

Відповідь arrow

Не панікуйте, а уважно перегляньте всі вхідні повідомлення, оскільки лист з запрошенням на курс може прийти на вашу пошту з запізненням, або ж потрапити у розділ “Спам” чи “Реклама”. Якщо через деякий час лист так і не прийшов, напишіть нам на ось цей мейл englishwithmrsann.help@gmail.com і ми обов'язково вирішимо дану проблему.

close

Подаруйте знання

Після оплати ви отримаєте сертифікат з промокодом який пізніше можна буде надіслати особисто

close

Додайте промокод

Введіть промокод з сертифікату та отримайте доступ до курсу.