Ціна на курси англійської мови

Будь-який курс з вивчення англійської у школі Mrs.Ann триває 2 місяці, а залежно від типу програми налічує від 2 до 5 занять в тиждень. Вивчення англійської онлайн індивідуально, цікаві відеоуроки, інтерактивні заняття, багато розмовної практики і, найголовніше, повноцінний супровід та детальний фідбек по домашньому завданню від Mrs.Ann - саме це входить у вартість курсів.

Ми розробили систему онлайн навчання як для дорослих, так і для діток з різним рівнем володіння мовою і пропонуємо курси англійської, ціна яких встановлена з урахуванням двомісячного навчання з викладачем, а доступ до навчальних матеріалів зберігається на рік.

Залишились питання по вартості та оплаті уроків?

Як можна оплатити курси англійської мови онлайн?

Відповідь Відповідь

Оплата курсів здійснюється за допомогою кредитної картки або електронного переказу. Ми приймаємо різні види платіжних систем, щоб зробити оплату зручною для вас. Ми пропонуємо онлайн оплату курсів картою visa чи mastercard на сайті.

Чи можна записатись на безкоштовний пробний урок?

Відповідь Відповідь

У нашій школі ви можете безкоштовно пройти перше заняття, а тому повернення коштів за курс неможливе. Крім того, ви можете передати ваш абонемент на навчання будь-якій іншій людині.

Потрібно платити відразу?

Відповідь Відповідь

Кількість місць у курсі може бути обмеженою і щоб не втратити свій шанс на навчання ми пропонуємо сплатити курс повністю.

Я зараз не можу оплатити курс, але хочу вчитися, що робити?

Відповідь Відповідь

Ви можете оформити розстрочку на декілька платежів у мобільному додатку вашого банку.

Як використати подарунковий сертифікат (промокод)?

Відповідь Відповідь

На сторінці курсу потрібно перейти до кнопки “Записатись на Курс”, заповнити всі поля і натиснути “Додати Промокод” та здійснити оплату.

Як активувати придбаний вами курс?

Відповідь Відповідь

Після здійснення оплати вам на електронну пошту прийде запрошення на курс від нашої школи. У запрошенні буде розміщене посилання, перейшовши по якому вам потрібно буде активувати курс ввівши логін та пароль.

Я придбав курс/продукт/подарунковий сертифікат, але отримав на електронну пошту лише лист про успішну оплату, що робити?

Відповідь Відповідь

Уважно перегляньте всі вхідні повідомлення, оскільки лист з запрошенням на курс може прийти на вашу пошту з запізненням, або ж потрапити у розділ “Спам” чи “Реклама”. Якщо через деякий час лист так і не прийшов, напишіть нам на ось цей мейл englishwithmrsann.help@gmail.com і ми обов'язково вирішимо дану проблему.

Які переваги навчання на онлайн курсах англійської мови?

Відповідь Відповідь

Навчання на онлайн курсах англійської мови має декілька переваг. По-перше, ви можете вивчати англійську в зручний для вас час і з будь-якої точки світу. По-друге, ви можете вибрати графік занять, що підходить саме вам. По-третє, індивідуальний підхід вчителя дозволяє працювати саме над вашими слабкими сторонами та покращувати свій рівень англійської мови.

Як встановлюється мій рівень англійської мови перед початком курсу?

Відповідь Відповідь

Перед початком курсу вам буде запропоновано скласти тест, який визначить ваш поточний рівень англійської мови. За результатами тесту, вам буде рекомендовано певний курс, щоб ви могли навчатися на оптимальному рівні.

Чи можу я вибрати індивідуальний графік занять?

Відповідь Відповідь

Так, ви можете вибрати індивідуальний графік занять, який буде підходити під ваші потреби та розклад.

Які методи навчання використовуються на курсах англійської мови?

Відповідь Відповідь

Ми використовуємо різні методи навчання, щоб зробити процес вивчення англійської мови цікавим та ефективним. Ми комбінуємо розмовні заняття з граматичними вправами, читанням, письмом та слуханням аудіо-матеріалів. Ми також використовуємо ігрові елементи та приклади з реального життя, щоб допомогти вам легше запам'ятовувати новий матеріал.

Після успішного завершення курсу я отримаю сертифікат?

Відповідь Відповідь

Так, після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат, який підтвердить ваш успіх та рівень знань англійської мови.