Часи з музикою

Курс "Часи з музикою"

Усі часи без фідбеку.

🎵🎵🎵 🎵🎵🎵

          🎁   Це міні-Інтенсив , де за 2 тижні ми проганяємо усі часи , нарешті правильно заговоримо і дуже закайфуємо від музики.  🎁
 •  - завдання на інтерактивній платформі

         ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 •         1. Підійде для усіх від elementary до advanced .
 •         2. Для тих, хто проходив курси у Mrs. Ann або ще ні.
 •         3. Це курс musthave  для твоєї інгліш.

Доступ до навчальних матеріалів - 1 рік


До зустрічі.  ❤️❤️❤️

 

 

Старт 07.06.24
course-block
Тривалість
1 місяць
Рівень
A1 - B2
Занять в тиждень
6
Вартість
1800 Грн
acquaintance
Знайомтесь,

Анна Величко

Засновник, куратор школи, блогер.
Започаткувала першу мовну школу в 2009 році
Працювала з різним віком та рівнем студентів
У 2020 році була в США по навчальній програмі обміну
Має сертифікацію від Cambridge (Celta)

Мене звати Mrs. Ann (саме так називали мене мої перші маленькі студенти 👶 ) Я викладаю англійську вже більше 13 років. За цей час я працювала з різним віком , але зараз це базова Інгліш для дорослих і старших підлітків. З останніх міжнародних екзаменів, які я здала це - TOEFL gb та CAE usa Започаткувала першу мовну школу в 2009 році Працювала з різним віком та рівнем студентів. У 2020 році була в США по навчальній програмі обміну. Має сертифікацію від Cambridge (Celta)

Програма Курсу

Ми викладаємо англійську вже понад 10 років, працюю як онлайн, так і оффлайн.
Показати всю програму arrow

Після курсу

 • apple

  Розуміння
  простих фраз.

  Я використовую тільки новітні техніки і матеріали, які допоможуть вам звучати актуально.

 • comments

  Базовий
  комунікаційний навик.

  Допоможемо вам подолати мовний бар'єр і страх робити помилки в усній мові.

 • book

  Побудований
  граматичний фундамент.

  Надамо детальні пояснення граматичних основ англійської мови та на простих прикладах пояснимо їх суть.

Як відбувається онлайн навчання

Наші курси англійської онлайн побудовані за спеціальною програмою яка включає: граматичну, лексичну, розмовну практики вивчення англійської, аудіювання, а також читання і письмо. Наша школа англійської пропонує вільний графік і можливість навчатись у зручний для вас час.

Навчання
Тривалість
1 місяць
Рівень
A1 - B2
Занять в тиждень
6
Вартість
1800 Грн
Тривалість
1 місяць
Рівень
A1 - B2
Занять в тиждень
6
Вартість
1800 Грн
}

Зробіть подарунок

Окрім найцікавіших та найдружніших курсів в нас продаються сертифікати на курс, які після покупки можна надіслати дорогій вам людині, та активувати в формі запису на курс.
gift

Відгуки cтудентів

arrow-down

Ми дуже вдячні кожному з наших сонячних студентів за час, проведений разом, і щиро вдячні за всі теплі слова, сказані в якості відгуку про школу.
Без вас – не було б і нас, тому ви круті 🧡

Захоплююче

Чудово

Радію

Надзвичайно

Доступно

Зрозуміло

comment comment comment
comment comment comment
comment comment comment
comment comment comment

Залишились запитання?

Маю базові знання, але погано розумію більш складні теми. Чи варто йти на курс, не підівчивши?

Відповідь arrow

Обов’язково! Ви можете пройти безкоштовний тест для визначення вашого рівня мови, а тоді ми підберемо для вас потрібний курс, який допоможе підтягнути всі слабкі моменти 😉 Вивчати мову необхідно із супроводом і фідбеком.

Чи підійдуть курси для підлітків?

Відповідь arrow

Мову необхідно вчити в будь-якому віці, тому кожен курс розроблений таким чином, щоб інформація була доступною для будь-якої вікової категорії. We say “no” to ageism 🧡

Боюсь говорити, тому переживаю за те, що не зможу розговоритись на курсі...

Відповідь arrow

Ці курси якраз направлені на те, щоб поступово розговорити вас і подолати ваш страх. Саме тому окрім граматики курси наповнені левовою часткою лексичної практики, яка дозволить вам поступово боротись із вашими переживаннями.

У мене вже є хороші знання, то чи варто записуватись на курс?

Відповідь arrow

So proud of you! На щастя, мови не стоять на місці та постійно розвиваються, тож чому б не розвиватись поруч із ними? 😉 Курс для впевненого рівня – це чудова підтримка вже наявних знань і розвиток скіллів критичного мислення, яке є дуже важливим для класного звучання. Тому не сумнівайтесь і продовжуйте покращувати ваші знання. "You can never be overdressed or overeducated" – Oscar Wilde.

Який би рівень у мене не був, потрібно починати все заново?

Відповідь arrow

Перш ніж отримати доступ до курсів, ви маєте змогу пройти безкоштовний тест, який допоможе визначити ваш рівень, після чого вам запропонується саме той курс, який відповідає вашому актуальному рівню володіння мовою 😉 Проте якщо ви маєте бажання повторити базові основи та пригадати забуте, ви завжди можете придбати курс для початківців 🧡

Як часто потрібно займатись?

Відповідь arrow

Перевагою онлайн-курсів є те, що ви можете навчатись з будь-якої точки світу в будь- який зручний час. Від вас потрібні лише інтернет, бажання, самодисципліна та гарний настрій для навчання 😉

Чи буду я отримувати фідбек?

Відповідь arrow

Звісно! Ви маєте змогу отримати зворотній зв’язок, пояснення та відповіді на всі ваші запитання, адже курси побудовані інтерактивно та структуровано.

Через скільки часу я зможу пройти курс для наступного рівня?

Відповідь arrow

Жодних часових рамок, усе залежить лише від вашого комфорту 🧡 Якщо ви відчуваєте сили та натхнення проходити курс для наступного рівня одразу після попереднього курсу, good luck and have fun!

Як подарувати навчальний курс?

Відповідь arrow

Все дуже просто, заходимо на сторінку курсу, який бажаємо подарувати і гортаємо його вниз до секції "Зробіть Подарунок" та клікаємо на "Подарувати цей курс". Далі переходимо до оплати, опісля котрої, на ваш email, отримаєте сертифікат з промокодом котрий можна видрукувати та подарувати, або ж просто переслати людині для котрої придбали такий чудовий подарунок.

Як використати подарунковий сертифікат (промокод)?

Відповідь arrow

Для отримання доступу до подарованого вам курсу, потрібно відкрити сторінку цього курсу у нас на сайті та прогортати її, до секції "Записатись на Курс", там заповнюємо поля і натискаємо "Додати Промокод" де вводимо подарований промокод, після чого натискаємо на "Перейти до Оплати". Доступ до курсу буде за декілька хвилин на вашій електронній пошті.

Як активувати придбаний вами курс?

Відповідь arrow

Опісля того, як ви здійснили оплату курсу, до вас на електронну пошту прийде лист із запрошенням на курс, де потрібно буде перейти за посилання, та встановити ваш логін і пароль. Доступ до матеріалів, у вас з'явиться, коли розпочнеться курс, попередньо ви отримаєте ще один лист на вашу електронну пошту, з нагадування, за день до початку навчання.

Я придбав курс/продукт/подарунковий сертифікат, але отримав на електронну пошту лише лист про успішну оплату, що робити?

Відповідь arrow

Не варто панікувати, часом буває, що лист може прийти з запізненням на декілька хвилин, або потрапив до вас на пошті у розділи “Спам” чи “Реклама”, якщо ж, таки не прийшов, будьте ласкаві звернутись з проблемою до нас за посиланням: englishwithmrsann.help@gmail.com і ми обов'язково це вирішимо.

close

Подаруйте знання

Після оплати ви отримаєте сертифікат з промокодом який пізніше можна буде надіслати особисто

close

Додайте промокод

Введіть промокод з сертифікату та отримайте доступ до курсу.